Мокра Олеся

Мокра Олеся

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
Одеса

Мокра Олеся

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
Одеса
Верифікований профіль
Silver partner
21
Рік досвіду
14
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні
На нашем сайте представлена недвижимость г. Одессы:
квартиры, дома,офисы,полный перечень услуг в сфере недвижимости, а также наша компания выполняет ремонтно -строительные работы быстро качественно и недорого
- Размещение VIPперсон
- Долгосрочная аренда квартир, комнат, домов, офисов;
- Аренда квартир на лето в Одессе;
- посуточная аренда квартир. домов
- покупка, продажа домов, квартир;
- оценка объектов недвижимости;
Возможна встреча и доставка на автомобиле в аэропорту,на морвокзале,ж/д вокзале,автовокзале до места будующего проживания.Стоимость услуги по договоренности.
If you want to buy or to sell an apartment quickly and cost-effectively, to rent or to lease an apartment for a long-term please e-mail me. 12 years of successful work in the real estate market, big base of apartments and buyers, professionalism, individual approach to each client. On our web-site there is real estate of Odessa:
apartments, houses, offices, full range of services in the sphere of real estate, as well as construction and repair works carried out by our company quickly and inexpensively
-VIP persons accommodation;
-long term apartments, rooms, houses, offices for rent;
-apartments rent for summer in Odessa;
-apartments, houses for rent
-purchase, sale of houses, apartments;
-estimation of real estate;

Оренда комерційної нерухомості (6)

  • 250 $/міс
    5 $/м²

    Отамана Головатого вул., 92

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    50 м²
    сьогодні
    Здам офіс у бізнес-центрі еліткласу ️Здам офіс 50 м² ️у бізнес-центрі, 3 км до центру міста, зручна транспортна розв'язка в будь-який кінець міста. Паркування, високошвидкісний інтернет, електронний контроль доступу, відеоспостереження. Офіс розташований на 2-му поверсі та складається з 2 кабінетів. Офіс готовий до заселення, у кожному кабінеті встановлено кондиціонер!
    Рієлтор
  • 46 800 грн/міс
    130 грн/м²

    Чигиринська, 9

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    360 м²
    сьогодні
    Пропонуємо до оренди складські, холодильні, морозильні та офісні приміщення на території нашої складської бази з контрольованим доступом та стабільним енергозабезпеченням. Тарифи на оренду приміщень: Морозильні камери (-18 °C) — 540 грн/м2 Холодильні приміщення (0.5 °C) — 360 грн/м2 Сухі складські приміщення — 130 грн/м2 Офісні приміщення — 210 грн/м2 Переваги роботи з нашою складською базою: Закрита та охоронювана територія. Контрольований в’їзд на територію бази. Проїзд транспорту здійснюється виключно за попередніми заявками на охорону, що гарантує безпеку товарів та майна орендарів. Два незалежні вводи електропостачання. У разі відсутності напруги на одному вводі підприємство опе...
    Рієлтор
  • 336 $/міс
    8 $/м²

    Полковника Гуляєва просп. (Маршала Жукова), 107/1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    42 м²
    сьогодні
    Бізнес-центр на Таїрова! Приміщення в наявності від 42 м² до 52 м² — приміщення з ремонтом, а також є 364 м² та 689,2 м² — під ремонт. Вартість оренди — 8 у. о. за кв. м. + обслуговування БЦ 64,03 грн за кв. м. Тариф на електроенергію — комерційний. Є генератор та сонячні панелі.
    Рієлтор
  • 35 000 грн/міс
    192 грн/м²

    Добровольців вул. (Маршала Говорова), 18

    Відеотур
    багатофункціональне приміщення
    182 м²
    сьогодні
    Здається чудовий окремий офіс із меблями під закритий вид діяльності у відмінному районі парку Перемоги на вулиці Маршала Говорова у новому будинку «Гранд Парк». 182 кв. м загальної площі. Офіс складається з 5 окремих кабінетів площею 16, 36, 23, 25, 16 м², великого холу (openspace) 46 м², санвузла, кухні та підсобних приміщень. Приміщення розташоване на останньому мансардному поверсі житлового будинку і займає весь поверх, що дає вам можливість повністю його зачинити. Власний окремий вихід на балкон надає перевагу вашим співробітникам спостерігати за гарним краєвидом під час обідньої кави. У приміщенні виконано сучасний ремонт. Укомплектовано всіма необхідними офісними меблями. Автономне оп...
    Рієлтор
  • 17 000 грн/міс
    362 грн/м²

    Мала Арнаутська вул., 48

    багатофункціональне приміщення
    47 м²
    1900 рік побудови
    сьогодні
    Здається приміщення під будь-який вид діяльності. Фасадний вхід з вул. Мала Арнаутська / Пушкінська. Навпроти ЦУМу. Загальна площа 47 м², зал 24 м² + 17 м² (у цьому залі виділено окремий кабінет 8 м², якщо він не потрібен, його можна демонтувати), кухня 3 м², санвузол, кондиціонер, ролети, нежитловий фонд. Потужність 5 кВт. Навпроти ЦУМ. Паркування. Ціна 17 000 грн.
    Рієлтор
  • 22 000 грн/міс
    400 грн/м²

    Італійська вул. (Пушкінська), 64

    багатофункціональне приміщення
    55 м²
    сьогодні
    Здам фасадне приміщення Пушкінська / Велика Арнаутська 1-й поверх. Фасадний вхід, фасадне вікно. Загальна площа 54 м², зала 40 м², кабінет 5,4 м², санвузол. Потужність 6 кВт. Ролети.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: